Kim jesteśmy?

ApartArt sp. z o.o. spółka komandytowa to firma, która na ogólnopolskim rynku wynajmu apartamenów działa już kilkanaście lat. Kierując się Państwa potrzebami, już od 2002 roku zajmujemy się wynajmem apartamentów w Krakowie oraz apartamentów w Zakopanem. Z dumą możemy pochwalić się bardzo silną pozycją na każdym ze wspomnianych rynków.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy ponad 40 luksusowych apartamentów w Polsce. Nasze apartamenty mieszczą się w dwóch wyjątkowo popularnych i wartych odwiedzenia miastach – w Krakowie oraz Zakopanem. Są to miejsca, które trzeba odwiedzić, poczuć ich magię. Pomoże w tym komfortowy pobyt w przytulnym apartamencie w Zakopanem lub w luksusowym apartamencie w Krakowie. Dużym atutem naszych apartamentów jest ich wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. Znajdują się one bowiem w ścisłym centrum miasta – w Zakopanem jest to zaledwie 600 metrów od Krupówek, w Krakowie – niecały kilometr od Rynku Głównego. Dzięki tak dogodnemu położeniu nasi Goście mogą z łatwością dotrzeć spacerem do najważniejszych atrakcji miast. Dla tych z Państwa, którzy mimo wszystko wolą podróżować samochodem przygotowaliśmy możliwość skorzystania z parkingu. W Zakopanem jest to wydzielony parking przy obiekcie, w Krakowie natomiast istnieje możliwość zarezerwowania miejsca na parkingu strzeżonym.

Nie stawiamy naszym Gościom ograniczeń. Nasze apartamenty w Krakowie - Belle Epoque Residence czy apartamenty w Zakopanem - Apartamenty ApartArt Zakopane (Willa Motylek i Apartamenty Smrek) wynająć można na dobę, tydzień ale także na cały miesiąc, lub więcej. Obsługujemy zarówno Gości indywidualnych, biznesowych, a także turystów  z  Polski  i  z  całego  świata.  Nasza  oferta  jest  ciekawą  alternatywą  dla  kosztownych noclegów w hotelach, których cena nie zawsze idzie w parze z oferowanym  standardem.  Koszty  naszych  apartamentów  są  dopasowywane bezpośrednio  do  potrzeb  wynajmujących, dlatego stali Goście mogą liczyć na specjalne oferty dzięki prowadzonemu przez nas programowi lojalnościowemu, do którego warto przystąpić już podczas pierwszej wizyty w jednym z naszych apartamentów. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na zorganizowanie przyjemnej i profesjonalnej atmosfery, dzięki której nocleg w naszych apartamentach w Krakowie i apartamentach w Zakopanem będzie prawdziwą przyjemnością. Nasza obsługa stale czuwa nad stanem technicznym apartamentów. Wszystko po to, by każdemu zapewnić najwyższy standard noclegu.

Chętnie nawiązujemy kontakt z Gośćmi i pomagamy im w najróżniejszych potrzebach związanych z transportem, organizacją czasu wolnego czy wycieczek. Goście otrzymują także wszystko,  czego  potrzebują: pełne wyposażenie, ręczniki, środki higieniczne, świeżą pościel i wiele więcej. Dlatego niezależnie, czy zdecydujecie się na apartament w Krakowie czy apartament w Zakopanem, dostaniecie Państwo to, co najlepsze.

Dbałość o każdego z naszych Gości nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia komfortowego apartamentu. Zawsze dbamy o to, aby w naszych apartamentach Goście mogli  znaleźć wszystkie sprzęty i przedmioty, które mogą być potrzebne podczas urlopu czy służbowego wyjazdu. W razie potrzeby nasi pracownicy niezwłocznie dostarczą brakujące produkty czy sprzęty do apartamentu, tak aby mogli Państwo w pełni komfortowo spędzić u nas czas. Ponadto, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania – zarówno te dotyczące apartamentów jak i transportu na lotnisko, komunikacji miejskiej lub najważniejszych atrakcji i wydarzeń w mieście.

Nasz system rezerwacyjny działa 24 godziny na dobę, a zespół konsultantów pomoże wybrać najbardziej odpowiedni apartament na nocleg w Krakowie, nocleg w Zakopanem.

Zapraszamy do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, takich, jaki Pinterest, Facebook czy Instagram, a także do odwiedzania naszych apartamentów, które znajdziecie w tych miejscach:

Kraków:

Zakopane:  ­

Apartamenty ApartArt Zakopane