O nas

 

Od 2002 roku działamy na ogólnopolskim rynku wynajmu apartamentów i oferujemy noclegi w ponad 40 luksusowych apartamentach w centrum Krakowa i Zakopanem (600 m od Krupówek w Zakopanem, 1 km od Rynku Głównego w Krakowie).

Nasze apartamenty - Belle Epoque Residence w Krakowie oraz Apartamenty ApartArt Zakopane: Willa Motylek i Apartamenty w Willi Bystra, stanowią atrakcyjną alternatywę dla droższych hoteli, łącząc wysoki standard z atrakcyjnymi cenami i programem lojalnościowym dla naszych stałych Gości, do którego warto przystąpić już podczas pierwszej wizyty w jednym z naszych apartamentów. 

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie apartamentów, w tym ręczniki, środki higieniczne i świeżą pościel, a także wsparcie w organizacji transportu, czasu wolnego i wycieczek. Ponadto, każdy z naszych obiektów oferuje parking - w Zakopanem jest to wydzielony plac, w Krakowie natomiast istnieje możliwość zarezerwowania miejsca na parkingu strzeżonym.

Nasz system rezerwacyjny działa 24 godziny na dobę, a zespół konsultantów pomoże wybrać najbardziej odpowiedni apartament na nocleg w Krakowie lub w Zakopanem.

Zapraszamy do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, a także do odwiedzania naszych apartamentów, które znajdziecie w tych miejscach:

Kraków:

Zakopane:  ­

Apartamenty ApartArt Zakopane