Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia

 

 

Nagrody i wyróżnienia, które od lat przyznawane są naszym Obiektom to dla nas ukoronowanie starań o Państwa wygodę, komfort i bezpieczeństwo. W codziennej trosce o zapewnienie najwyższych standardów obsługi nie zapominamy o jakości i najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług. W ciągu ostatnich miesięcy otrzymaliśmy szereg nagród, certyfikatów i wyróżnień, które nie tylko nagradzają nasz trud, ale i świadczą o tym, że praca, którą wykonujemy jest doceniana. Wśród wyróżnień, które otrzymaliśmy w ostatnim czasie znalazł się status Superhost przyznawany przez portal AirBnb, Nagroda Travelers’ Choice przyznawany przez jeden z największych portali noclegowych Trip Advisor, czy certyfikaty „Bezpieczny higienicznie obiekt” i „Certyfikat dobrych praktyk” przyznawane przez Polską Organizację Turystyczną. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej zapraszamy do lektury. 

Superhost AirBnb 

Gospodarze Superhost, na portalu AirBnb mają średnią ocen co najmniej 4,8. Średnia ta jest obliczana na podstawie ocen Gości Airbnb w ciągu ostatniego roku. Obiekt Superhost w ciągu ostatniego roku przyjął gości co najmniej 10 razy lub goście spędzili u niego przez przynajmniej 100 nocy podczas co najmniej 3 pobytów. Obiekty oznaczone statusem Superhost anulują mniej niż 1% rezerwacji. Oznacza to, że statystycznie przy mniej niż 100 rezerwacjach nie anulują żadnej z nich. Co więcej na 90% nowych wiadomości odpowiadają w ciągu 24 godzin. Korzystając z miejsc oznaczonych statusem Superhost Goście wiedzą, że mogą liczyć na wyjątkową jakość zakwaterowania oraz mogą czuć się bezpiecznie. Co więcej, obiekty oznaczone statusem Superhost weryfikowanie są przez przedstawicieli portalu AirBnb aż cztery razy w roku, aby upewnić się, że program wyróżnia obiekty najbardziej zaangażowane w zapewnianie wyjątkowej gościnności. 

Bezpieczny higienicznie hotel 

W związku z dynamiczną sytuacją na świecie, Polska Organizacja Turystyczna wraz z lekarzami oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym opracowała wytyczne higieniczne, procedury oraz dobre praktyki, które wdrożyć mogły obiekty noclegowe w Polsce. Te, które spełniły restrykcyjne wytyczne mogą reklamować się znakiem „Obiekt bezpieczny higienicznie”. Głównym celem akcji było przede wszystkim zbudowanie zaufania gości do stanu bezpieczeństwa polskich obiektów 

noclegowych, tym bardziej jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy to wyróżnienie jako jedni z pierwszych obiektów noclegowych w Małopolsce. 

Certyfikat dobrych praktyk 

Podczas wyboru miejsca na rodzinne wakacje, urlop lub wycieczkę za miasto, chcemy zapewnić sobie i najbliższym jak najlepszą rozrywkę, opiekę, wygodę, relaks, ale przede wszystkim, bezpieczeństwo w czasie zasłużonego odpoczynku. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła realizację projektu Certyfikacja Podmiotów Turystycznych uczestniczących w programie Polski Bon Turystyczny. Stworzono również mapę z miejscami, które świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie i stosują dobre praktyki w realizacji programu PBT, wśród tych obiektów znalazły się Aparthotele Apart Art. Przyznany nam „Certyfikat Dobrych Praktyk” to pewność, że świadczone usługi turystyczne w naszych Obiektach są na najwyższym poziomie oraz gwarantują bezpieczeństwo Państwa wypoczynku. 

Travelers’ Choice 2021 

Ostatnią nagrodą, którą wypada nam się pochwalić jest nagroda przyznawana przez jeden z największych portali noclegowych na świecie - Travellers’ Choice 2021. Traveller’s Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie Tripadvisor, przyznawane co roku przez miliony entuzjastów podróżowania na całym świecie. Wyróżnienie to przyznawane jest na podstawie recenzji podróżnych, którzy oceniają m.in.: jakość obsługi, różnorodność i standard dostępnych usług, a także lokalizację obiektu. Kolejny rok z rzędu oba obiekty Apart Art zostały uhonorowane tą wyjątkową nagrodą, za co dziękujemy Wam, naszym Gościom.