Śniadania w ApartArt

Belle Epoque Residence KRAKÓW

Jako luksusowy aparthotel w Krakowie staramy się zawsze jak najlepiej spełniać wymagania naszych Gości oraz wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Dlatego w naszym krakowskim Aparthotelu zamówić Państwo możecie pyszne i zdrowe śniadania! Oferujemy Państwu możliwość wyboru spośród różnego rodzaju zestawów dań. Specjalnie dla Państwa możemy dostarczyć śniadania: tradycyjne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, kontynentalne, czy na słodko.

Cena śniadania wynosi 40 zł i serwowane jest w Państwa apartamencie. Śniadanie można zamówić podczas rezerwacji lub kontaktując się bezpośrednio z recepcją. 

Zachęcamy wyboru wariantu pobytu dopasowanego do Państwa preferencji.

Willa Motylek i Apartamenty Smrek ZAKOPANE

W naszych zakopiańskich Aparthotelach oddajemy Państwu do dyspozycji możliwość zamówienia przepysznych śniadań. Cena śniadania wynosi 40 zł. Śniadania serwujemy w klimatycznej sali restauracyjnej Willi Motylek.

Zamówienia należy składać dzień wcześniej do godziny 18. Śniadania na niedziele z zakazem handlu oraz dni świąteczne należy zamówić i opłacić dzień wcześniej do godziny 14.00. Śniadania serwowane są zgodnie z zasadami i procedurami bezpieczeństwa.

Zachęcamy wyboru wariantu pobytu dopasowanego do Państwa preferencji.