Apartament w Krakowie idealny do pracy


Jeżeli przyjeżdzasz do Krakowa w charakterze służbowym, nie możesz ominąć apartamentów Belle Epoque Kraków. Posiadamy ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was, podróżujących biznesowo. Proponujemy selekcję naszych apartamentów, które najlepiej sprawdzą się do realizowania służbowych obowiązków czy organizacji spotkań. Dodatkowo, same apartamenty posiadają przy takim charakterze wyjazdu kilka zalet, które przybliżymy. 

Dlaczego apartament?

Apartament oznacza pełną swobodę działań - tak, jak w swoim domu. Możesz wyprać i wyprasować swoje ubrania, przygotować kawę kiedy tylko masz ochotę, ugotować obiad czy nawet zorganizować spotkanie ze swoimi kontrahentami. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę, a także ustawialną i bogato wyposażoną część dzienną. 

Dlaczego apartament biznesowy w Belle Epoque

Wyselekcjonowane przez nas specjalnie dla Gości biznesowych apartamenty w Belle Epoque Kraków wyróżniają się wysokim poziomem ciszy i spokoju - osiągnięcie pełnego skupienia nie będzie tu wyzwaniem. Apartamenty biznesowe posiadają szybki, bezprzewodowy internet dostępny bez żadnych dodatkowych opłat oraz płaskie telewizory wyposażone w złącze HDMI - podpięcie Twojego laptopa zajmie tylko chwilę. Biznesowe apartamenty w Belle Epoque Kraków posiadają także wygodne miejsca przeznaczone szczególnie do pracy.

Wybierz Belle Epoque Apartamenty Kraków!

Niezależnie, który ze stylowych apartamentów w Belle Epoque Kraków wybierzesz, zyskujesz nocleg w miejscu z historią. Doskonała lokalizacja na Starym Mieście oznacza, że większość spotkań biznesowych będzie bardzo łatwo dostępna. Jeżeli po pracy wystarczy także czasu na nacieszenie się Krakowem, lokalizacja Belle Epoque znacząco ułatwi to przyjemne zadanie. Dla oszczędności jakże cennego, szczególnie rano, czasu, proponujemy również pyszne i pożywne śniadania, które dostarczymy bezpośrednio do Twoich drzwi. Zaraz obok Hotelu znajduje się mini market Carrefour Express, w którym zrobicie wszelkie potrzebne bieżące zakupy. Lokalizacja apartamentów jest bardzo wygodnie dostępna za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Istnieje możliwość parkingu przy ulicy tudzież wynajęcia miejsca parkingowego na strzeżonym, płatnym parkingu kilkaset metrów od hotelu.

Kliknij i zobacz, które apartamenty w Krakowie warto wybrać na służbowy wyjazd.

Zobacz także inne wpisy dotyczące tego miasta:

Aleksandra Ritter

Studentka stosunków międzynarodowych i administracji, pasjonatka kultury i sztuki. W wolnych chwilach odkrywa nieznane zakątki Małopolski, podróżując z aparatem po Krakowie i jego okolicach. Przygodę z pisaniem rozpoczęła już jako nastolatka publikując na łamach lokalnej gazety cykle "Pamiętniki z podróży". W ApartArt publikować będzie cykle o tematyce podróżniczej i poradnikowej.


Powrót do bloga